Polityka prywatności

Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z wprowadzanymi zmianami chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, która opisuje w jaki sposób Firma Handlowo Usługowa „OKNOKAN” Tobor Eugeniusz korzysta z Państwa danych.

Firma Handlowo Usługowa OKNOKAN Tobor Eugeniusz, ul. Strzelców Bytomskich 340,41-935 Bytom, jako administrator danych osobowych informuje, Pana/Panią, że:

  • Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją zamówienia, które Pan/Pani złożył(a),
    podanie danych było dobrowolne ale niezbędne w celu złożenia zamówienia,
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz c) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,
  • dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji umowy sprzedaży, i przedawnienia roszczeń z niej wynikających oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • Pana/Pani dane mogą zostać przekazane naszym przedstawicielom handlowym, podmiotom, które zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych, realizują usługi serwisowe i reklamacyjne.
  • może Pan/Pani skontaktować się z F.H.U Oknokan w sprawie ochrony danych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie zapewniamy, że Państwa dane przechowywane są w sposób bezpieczny. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

MASZ DODATKOWE PYTANIE?

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje nt. przechowywanych przez nas danych, jesteśmy do Twojej dyspozycji.