Get Adobe Flash player

ogrod.jpg ogrod2.jpgWykonywanie izolowanych termicznie konstrukcji architektonicznych - wszelkiego rodzaju ogrody zimowe, konstrukcje przestrzenne. Konstrukcje wysokiej jakości ogrodów zimowych dostępne są w wersjach z aluminium oraz ze stali i mogą być realizowane z najróżniejszymi wariantami sposobu otwierania.

 

  • Liczne formy rzutów poziomych. Od prostego dachu jednospadowego po wielopłaszczyznowy model stylowego pawilonu
  • Indywidualne rozwiązania można wyrazić w najróżniejszych wariantach projektowania
  • Duża swoboda w projektowaniu wzornictwa uwzględniająca również szeroki wybór kolorystyki wykonania
  • Możliwość łączenia wykorzystywanych elementów ze sprawdzonym systemem Royal S firmy Schüco
  • Bogata paleta akcesoriów dodatkowych: systemy wentylacyjne, ochrona przeciwsłoneczna, moduły sterujące itp.
  • Przebadana jakość oraz bezpieczeństwo systemowe

SYSTEMY

aliver100.jpg

Aliplast Aliver 100

Seria ALIVER 100 jest systemem dachów do ogrodów zimowych bez przekładki termicznej. Rynna praz krokwie w całej tej serii mogą zostać wzmocnione.Szklenie: pojedyncze, poliwęglan 16,20 lub 32 mm.

aliver1000a.jpg

Aliplast Aliver 1000

Seria ALIVER 1000 jest przeznaczona do zadaszeń z przekładką termiczną o ograniczonym wysięgu. Jest możliwość wstawienia okien połaciowych otwieranych na zewnątrz co poprawia wentylacje obiektu.Możliwość dodatkowych listew stylu VICTORIANSzklenie: pojedyncze lub szyba zespolona, poliwęglan 16,20 lub 32 mm

ZASTOSOWANIE:

System używany w prywatnych domach do budowy ogrodów zimowych. Oraz do zadaszeń w formie piramidy lub przejść.

 

vr_2000.jpg

Aliplast Aliver 2000+

Seria ALIVER 2000+ jest przeznaczona do zadaszeń z przekładką termiczną o dużym wysięgu. Jest możliwość wstawienia okien połaciowych otwieranych na zewnątrz co poprawia wentylacje obiektu. Jest to system najczęściej używany do tego typu obiektów.Możliwość dodatkowych listew stylu VICTORIAN.Możliwość wzmacniania profili rynny i krokwi.

 

aliver5000.jpg

Aliplast Aliver 5000+

Seria ALIVER 2000+ jest przeznaczona do zadaszeń z przekładką termiczną o dużym wysięgu. Jest możliwość wstawienia okien połaciowych otwieranych na zewnątrz co poprawia wentylacje obiektu.Możliwość wzmacniania profili rynny i krokwi.Szklenie: szyba zespolona od 24 mm do 30 mm ( poliwęglan 16, 20, 25 i 32 mm).

ZASTOSOWANIE:

System używany w prywatnych domach do budowy ogrodów zimowych. Oraz do zadaszeń w formie piramidy lub przejść.

 

victorian.jpg

Aliplast Victorian

System ten jest przeznaczony do zadaszeń z przekładką termiczną o wyglądzie i kształtach angielskich. Kształt profili i ich forma jest tak oryginalna że obiekty wykonane w tym systemie mają swój niepowtarzalny urok i estetykęW serii tej jest opatentowane rozwiązanie kosza dachowego. Możliwość tworzenia dachów 1-,3- do 5-cio spadowych. Zaokrąglone krokwie, kalenica, krokwie skrajne oraz kilka możliwych kształtów rynien. Duża ilość elementów ozdobnych kalenicy, krokwi, rynny, ściągów oraz profili ornamentowych.
Szklenie: szyba zespolona od 25 mm do 32 mm, poliwęglan 16 mm lub 32 mm.

 

Odsłon artykułów:
119636

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

www.OKNOKAN.com.pl, 2013. All Rights Reserved.