Get Adobe Flash player

Stolarka PCV - WITAL

Czytaj więcej: Okna na 6 PLUS

Zamawiając okna na 6 plus w cenie podstawowej mają Państwo możliwość wyboru:

 • profilu prostego lub okrągłego;
 • uszczelki czarnej lub szarej.

Ponadto każde okno może zostać wykonane w dowolnym kolorze oraz wyposażone w:

 • pakiet dwu-komorowy trzyszybowy;
 • pakiet szybowy z ciepła ramką TPS kameleon, która „przybiera” kolor profilu;
 • zaczepy antywyważeniowe;
 • ukryte zawiasy;
 • różnego typu klamki.

Według opinii specjalistów największe straty ciepła w domach i mieszkaniach następują poprzez wentylację oraz okna i drzwi zewnętrzne. Poznanie słabych punktów, przez które tracimy energię cieplną na etapie planowania inwestycji (remontu), chroni Państwa przed dodatkowymi wydatkami i pozwala w przyszłości zaoszczędzić na ciągle rosnących kosztach energii. Ze względu na to, iż wentylacja w pomieszczeniach mieszkalnych jest konieczna a odzyskanie energii utraconej tą drogą jest bardzo kosztowne, należy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru stolarki. Firma SONAROL wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta w swojej ofercie proponuje tylko nowoczesne i energooszczędne okna wykonywane w systemie „na 6 plus”, które przy atrakcyjnych cenach łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

Nowoczesne OKNA na 6 plus to gwarancja sześciu podstawowych czynników decydujących o komforcie użytkowania:

 1. cicho
 2. ciepło
 3. bezpiecznie
 4. elegancko
 5. nowocześnie
 6. oszczędnie

Stolarka PCV w firmie Sonarol wykonywana jest tylko i wyłącznie z profili sześciokomorowych, do wyboru w cenie podstawowej mają Państwo skrzydła i listwy przyszybowe proste i okrągłe, uszczelki czarne i szare.

Czytaj więcej: Okna na 6 PLUS Czytaj więcej: Okna na 6 PLUS
"Na 6 plus" skrzydło proste "Na 6 plus" skrzydło okrągłe

 

Czytaj więcej: Okna na 6 PLUSCzytaj więcej: Okna na 6 PLUS

Oferowane profile mogą być okleinowane jednostronnie lub dwustronnie, 4 okleinami standardowymi lub dowolną okleiną na zamówienie. Istnieje również możliwość lakierowania profili jednostronnie i dwustronnie, na dowolnie wybrany kolor - lakierowanie profili daje możliwość dopasowania stolarki PCV do aluminiowej lud nawet najbardziej wymyślnej aranżacji.Firma posiada możliwość wykonania prawie wszystkich kształtów okien począwszy od łukowych, okrągłych, kształtu elipsy, poprzez trójkąty, rąby, trapezy skończywszy na oknach w kształcie fali.

Czytaj więcej: Okna na 6 PLUSOkna i drzwi firmy Sonarol wyposażona są w okucia obwiedniowe renomowanej firmy G-U (Gretsch-Unitas), która od 100 lat, oferuje kompleksowe i nowatorskie rozwiązania. Jednym z nich są ukryte zawiasy, których zastosowania poprawia walory estetyczne okien ale przede wszystkim zmniejsza nacisk na uszczelki oraz eliminuje mostki termiczne. Wszystkie stosowane okucia G-U wyróżniają się łatwością regulacji oraz niezawodnością użytkowania.

Bardzo ważnym elementem okien jest szyba, stanowiąca nawet do 80% okna. Dobór odpowiedniej szyby podwyższa komfort użytkowania. Standardowo stosowanym szkleniem jest pakiet o parametrach przenikalności cieplnej U=1,0 [W/(m2K)], grubości 24mm - dwuszybowy oddzielony ramką dystansową. Szyba zewnętrzna wykonana jest ze szkła float, przepuszczającego krótkofalowe promieniowanie słoneczne. Umożliwiania to nagrzewanie się pomieszczeń szczególnie w okresie zimowym, szyba wewnętrzna z magnetronową powłoką termoizolacyjną odbija ciepło zatrzymując je w środku pomieszczenia. Pakiety szybowe wypełnione są gazem szlachetnym - argonem.

Firma Sonarol oferuje swoim klientom unikatowy dwu i trzyszybowy pakiet TPS (Thermo Plastic Spacer) Kameleon z ciepłą ramką, który zapobiega powstawaniu rosy szczególnie na obrzeżach okna przy dużych różnicach temperatur wewnątrz i na zewnątrz, ponadto ramka termo-plastyczna -Kameleon posiada system "przejmowania" koloru profilu co uatrakcyjnia wygląd całego okna. Zastosowanie trzeciej szyby znacząco poprawia parametry przenikalności cieplnej do poziomu U=0,7 [W/(m2K)] oraz dźwiękochłonne.

W ofercie dostępne są również pakiety z szybami: przeciwsłonecznymi, dźwiękochłonnymi, bezpiecznymi, antywłamaniowymi oraz zdobieniem ornamentowym.

Każde zamówione okno w zależności od potrzeb może zostać wyposażone w zwykłe klamki, klamki Secustik, z przyciskiem oraz kluczem w różnych kolorach.

Odsłon artykułów:
119628

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

www.OKNOKAN.com.pl, 2013. All Rights Reserved.